Express ingatlan Kerek Edina Mária irodája

Elérhetőség
Express ingatlan Kerek Edina Mária irodájaÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 69
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Kihagyhatatlan
Miskolc kedvelt részén, Martinkertvárosban új építésű sorházi lakás eladó!
Miskolc
Kínálati ár: 99 490 000 Ft
Kalkulált ár: 277 131 Є
771 240 Ft/m2
Igazi luxus
Miskolc
Kínálati ár: 99 490 000 Ft
Kalkulált ár: 277 131 Є
771 240 Ft/m2
Kitűnő vétel
Miskolc–Tapolca szomszédságában, a Benedek-hegyi pincesoron kínálok megvételre egy felújítandó kis épületet
Miskolc
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 964 Є
75 758 Ft/m2
Ideális otthon nagyobb családnak Alsózsolca szívében!
Alsózsolca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 819 Є
371 357 Ft/m2
Kiadó teljes körűen felújított, bútorozott lakás Miskolc belvárosában!
Miskolc
Kínálati ár: 225 000 Ft
Kalkulált ár: 627 Є
3 082 Ft/m2
Eladó családi ház, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
690 141 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ONGÁN – FIATALOS KÖRNYEZETBEN, KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSSEL
Onga
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є
700 000 Ft/m2
Egy ház, ami új történetre vár – polgári hangulat Sajószentpéteren
Sajószentpéter
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є
306 452 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás az Avas III. ütemében – kiváló elhelyezkedés!
Miskolc
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 646 Є
675 000 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Eladó tágas, napfényes családi ház Miskolc–Görömböly kertvárosi részén
Miskolc
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
513 714 Ft/m2
Az Avasi lakótelep központjában eladó egy kétszobás, erkélyes, napfényes 55 nm-es kétszobás ,tárolós lakást a 8. emeleten.
Miskolc
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 72 145 Є26 900 000 Ft
470 909 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Mályi
Mályi
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
3 820 Ft/m2
Eladó családi ház, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 5 500 000 Ft
Kalkulált ár: 15 320 Є
112 245 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó 90 m²-es lakás a Weidlich-udvarban – Belvárosi elegancia földszinten!
Miskolc
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є54 900 000 Ft
576 667 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó lakás a Weidlich-udvarban – Miskolc belvárosának ékköve!
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є41 500 000 Ft
613 846 Ft/m2
Komlóstetőn eladó felújítandó családi ház csendes utcában,nagy telekkel.
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
275 172 Ft/m2
Eladó 2 szobás családi ház Miskolc – Béke utcában
Miskolc
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є27 990 000 Ft
346 533 Ft/m2
Megvételre kínálom a Győri-kapu déli oldalán épített ingatlant, amelyet 1978-ban építettek, kertvárosi házas övezetben.
Miskolc
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є45 990 000 Ft
498 889 Ft/m2
Falusi CSOK
Tágas családi ház Gesztelyben – kétgenerációs otthonra, vállalkozásra is kiváló!
Gesztely
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
214 500 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Eladó lakás a Dayka Gardenben – belvárosi, erkélyes garzon!
Miskolc